Nowości

14 lutego 2017
Jubileusz 25-lecia firmy Happy Gifts Europe Sp. o.o. w Polsce.
 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że to już 25 lat kiedy jesteśmy z Wami. 

1992 rok to nasze początki, gdzie pod włoską marką LeccePen® kryły się najbardziej rozpoznawalne na świecie długopisy promocyjne. Tak, to marka LeccePen® do dziś jest synonimem włoskiego designu, ekologii i innowacji, które przyświecały nam przez te wszystkie lata. Dzięki nim dziś oferujemy produkty biodegradowalne, antybakteryjne i te z wartością dodaną, szczególnie ważną dla marketerów.

Szybko zmieniające się trendy zachęciły nas do pójścia o krok dalej. Pojawiły się metalowe długopisy dla biznesu. Nowa marka B1®, która oryginalnym designem i różnorodnym przeznaczeniem zyskała sympatię i uznanie coraz bardziej wymagających klientów.

Oczywiście kolejne lata to nowe wyzwania. Marka thINKme® to prawdziwa rewolucja w myśleniu o notesach. Wyjątkowe w oprawie, formie i stylu. Łączą praktyczne zastosowanie, jakość i  troskę o środowisko, a nasze kreatywne podejście do znakowania sprawiło, że powstają unikatowe egzemplarze, takie własne realizacje naszych klientów.
Rozumiemy potrzeby dynamicznie zmieniającego rynku i dlatego jesteśmy w stanie oferować produkty wciąż aktualne, ale przede wszystkim skuteczne w promocji firm, marek i produktów naszych klientów wielu branż. Nasz sukces zawdzięczamy pasjonatom. To wspólna praca łączy marketing, produkcję, logistykę, drukarnię  oraz naszych przedstawicieli  w rynku, którzy dbają o relacje i pozytywny wizerunek naszej firmy.

Nie było by nas, bez Was. To dzięki Waszym potrzebom i wymaganiom rozwijamy się i staramy się myślami i działaniami wybiegać w przyszłość. Dziękujemy za zaufanie i partnerstwo,  za to że wciąż Jesteście z nam
i. 
                                                                                                                                                      Zespół Happy Gifts :)


Mapa serwisu
O szczegóły pytaj
konsultanta...


Masz pytania? Zadaj je
naszemu konsultantowi.


Zadzwoń!

  32 289 98 72-73
@   info@happygifts.eu

Wybierz kolekcję

Wybierz produkt

Wybierz kolor